Gry z PSP trafią na Androida?

Aby zagrać na Androidzie w hity z pierwszego PlayStation musimy posiadać Xperia Play albo inne urządzenie z dostępem do certyfikowanego sklepu Sony. Okazuje się jednak, że niebawem na Androidzie pobawić będziemy mogli się także w kilka gier znanych z PSP.

Na razie wszystko jest wprawdzie niepotwierdzoną informacją ujawnioną przez znany serwis Siliconera, ale wiadomość ta wydaje się całkiem prawdopodobna. Chodzi tutaj rzekomo o takie gry jak Syphon Filter: Dark Mirror, Pinball Heroes, Daxter oraz kapitalne flOw, czyli wprawdzie nic specjalnego, chociaż jednak każda z tych produkcji zebrała swego czasu całkiem niezłe oceny. Wszystkie wspomniane wyżej gry moglibyśmy odpalić na modelach takich jak właśnie Xperia Play, Arc, Arco oraz tabletach Sony z serii S i P. Czyżby był to początek masowej konwersji gier z PSP na Androida. Oby!

Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.