Łatwe kopie zapasowe w chmurze

Wszyscy wiemy, że tworzenie kopii zapasowych danych jest ważne, ale niewielu z nas ma czas i odpowiednią wiedzę techniczną, aby o to zadbać; dla części z nas jest to również zbyt żmudne i czasochłonne. F-Secure Online Backup nam nieco w tym pomoże.
F-Secure - nowy Online Backup 2.3

F-Secure – nowy Online Backup 2.3

F-Secure Online Backup automatycznie tworzy kopie zapasowe ważnych danych zgromadzonych w komputerze i umieszcza je na bezpiecznych serwerach w Internecie. Proces kopiowania uruchamia się automatycznie, gdy komputer jest podłączony do sieci. Dzięki temu można także łatwo przywrócić pliki na dysk – automatycznie, lub wybierając te, które są potrzebne w danej chwili. Nie ma limitów ilości danych, a o stanie kopii zapasowej przypomina regularnie wysyłany e-mailem raport. Kopie zapasowe są odpowiednio zabezpieczone i dostępne 24 godziny na dobę z każdego miejsca w sieci. Możesz także szybko i łatwo podzielić się swoimi plikami z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem Facebooka lub innych sieci społecznościowych. Nowa wersja F-Secure Online Backup ma całkowicie zmieniony interfejs użytkownika.

0
Źródło: F-Secure
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.