Libacje wykreślone z kodeksu etycznego Microsoftu

Microsoft uaktualnił swój kodeks etyczny o nowe zalecenia. Zaleca pracownikom "dobrą zabawę, ale bez przesady" i spodziewa się, by "organizatorzy i uczestnicy eventów zachowywali zdrowy rozsądek i dobrą ocenę w związku z serwowanym alkoholem".
Ostatni 'pijacki' Sylwester Microsoftu?

Ostatni 'pijacki' Sylwester Microsoftu?

Microsoft uaktualnił swoją politykę alkoholową w związku z niedawnym skandalem w brytyjskim oddziale giganta, w którym to Simon Negus, dyrektor generalny, został oskarżony o nieprzyzwoite zachowanie pod wpływem napojów wyskokowych podczas konferencji Microsoft Global Exchange. Skończyło się to kilkoma zwolnieniami i niezbyt pozytywnym wrażeniu na dziennikarzach. Podczas imprezy serwowano „nielimitowane ilości wódki Jagermeister”.

Nowy kodeks etyczny nie wyklucza jednak całkowicie alkoholu. Według jego nowej wersji, „na imprezach mają zostać zapewnione alternatywne środki transportu”. Z oczywistych względów.

0
Źródło: Telegraph.co.uk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.