Najmniejszy na świecie cyfrowy tuner TV już w Polsce

Firma PowerSales wprowadza na polski rynek najmniejszy na świecie tuner cyfrowy PCTV picoStick.

Tak mały jest PCTV picoStick

Tak mały jest PCTV picoStick

Urządzenie jest zgodne ze standardem telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych, która w 2013 roku zastąpi całkowicie telewizję analogową. Dodatkowo wspiera obowiązujący w Polsce standard kodowania MPEG4. Przy długości 35mm i szerokości 12mm metalowa obudowa jest znacznie mniejsza od wszystkich innych dostępnych obecnie na rynku tunerów USB.

Dołączone w komplecie oprogramowanie TVCenter 6 minimalizuje czas konfiguracji i pozwala korzystać z bogatej funkcjonalności. Możemy wygodnie nagrywać audycje telewizyjne (w cyfrowej jakości) – na zewnętrznym dysku twardym lub pamięci pendrive.

Interfejs użytkownika picoStick PCTV bezproblemowo współpracuje z systemami Windows Vista i 7. Umożliwia oglądanie telewizji i nagrań na pełnym ekranie lub w dowolnie skalowanym oknie, także podczas korzystania z innych aplikacji. W zestawie otrzymujemy także mini antenę teleskopową.

Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 131 PLN. Produkt już jest dostępny w Polsce.

0
Źródło: PowerSales
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.