Siri to niegrzeczna dziewczynka?

Według angielskiego tabloidu (co sugeruje, by brać tego newsa na duży dystans), Siri ma zaimplementowane w sobie dość... nieuprzejme odpowiedzi. Apple potraktowało jednak sprawę poważnie i "bada sytuację".
Siri chciała być przesadnie 'zabawna'?

Siri chciała być przesadnie ‚zabawna’?

Według tabloidu The Sun, pewien 12-latek zapytał się wystawionego na pokaz w sklepie iPhone’a 4S o to, ile ludzi jest na świecie. Siri odparła obcesowo: „Zamknij się (wulgaryzm), ty brzydki (wulgaryzm)”. Matka nie uwierzyła swojemu synkowi, i zadała Siri to samo pytanie. Padła identyczna odpowiedź.

Według dochodzenia pracowników Tesco, w którym ów telefon był wystawiony, oba wulgaryzmy nie pochodziły od Siri. Pewni żartownisie bawili się wcześniej telefonem, i jako imię i nazwisko podali niecenzuralne słowa. Jednak odpowiedź, nawet bez nich, jest dość obcesowa i mało zabawna. Tesco odesłało telefon Apple’owi do zbadania.

Pamiętajmy wciąż o jednym: źródło informacji, to The Sun…

0
Źródło: The Sun
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.