A4Tech proponuje kompromis między brzmieniem a ceną

Oba modele wyróżniają się nowoczesnym designem i, jak zapewnia producent, wysoką jakością odtwarzanego dźwięku biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę.

Zestaw A4Tech Evo S600 tworzą drewniany subwoofer z wyświetlaczem i panelem sterującym oraz dwie dwudrożne kolumienki, mające zapewnić czyste brzmienie w zakresie wysokich i średnich tonów. Czytnik kart microSD i port USB pozwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki bezpośrednio z kart pamięci lub zewnętrznych pamięci masowych z interfejsem USB. Całość zestawu uzupełnia pilot, pozwalający na proste i wygodne sterowanie parametrami odtwarzanej muzyki. Zestawy głośnikowe A4Tech Evo S600 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 239 zł brutto.

Zestaw głośnikowy A4Tech Evo S500 został stworzony z myślą o użytkownikach ceniących wyższą jakość dźwięku i klasyczny design w atrakcyjnej cenie. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. Sprawdzi się podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów czy grania na komputerze. Zestawy głośnikowe A4Tech Evo S500 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 179 zł brutto.

0
Źródło: A4Tech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.