Antyramki.com łamią zasady etykiety

Antyramki.com to nowy serwis rozrywkowy, który z ostrzeżeń na papierosach uczynił swój znak rozpoznawczy. W dwa miesiące zdobył ponad 80 tys. użytkowników.
Antyramki.com

Antyramki.com

Na tle innych serwisów typu demotywatory jest to unikalne rozwiązanie nadające generowanym obrazkom wyjątkowy charakter.

Zalogowani użytkownicy mają do dyspozycji prosty panel umożliwiający tworzenie własnych antyramek, którego podstawę stanowi aplikacja umieszczająca, pod załączoną grafiką, żądany napis w ramce tak, jak to ma miejsce w przypadku napisów ostrzegawczych obowiązkowo umieszczanych na wyrobach tytoniowych.

Najlepsze obrazki trafiają na Stronę Główną zaś hitowe do działu KigSize. Dostęp do zasobów serwisu jest nieograniczony ale możliwość komentowania oraz oceniania antyramek mają tylko osoby zalogowane. Tematyka jest bardzo różna, począwszy od obyczaju, skończywszy na satyrze politycznej.

Źródło: Antyramki.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.