Bitdefender udostępnia szybszy i lepszy darmowy skaner on-line

Bitdefender udostępnił szybszą i ulepszoną wersję bezpłatnego narzędzia freeQuickscanonline, które pozwala sprawdzić komputery pod kątem obecności złośliwego oprogramowania w czasie krótszym niż jedna minuta.
QuickScan jest naprawdę szybki

QuickScan jest naprawdę szybki

Korzystający z technologii Bitdefendera, QuickScan wyłapał w zeszłym roku prawie pół miliona infekcji. Nowa wersja posiada lepszą wydajność, liczne zmiany w wyglądzie oraz bezproblemowo działa z nowymi przeglądarkami.

QuickScan, z którego w 2011 roku skorzystało 2.9 miliona użytkowników i który wykrył w tym czasie prawie pół miliona infekcji, dostępny jest jako niewielki dodatek do najbardziej popularnych przeglądarek internetowych, włączając w to Internet Explorer, Firefox i Chrome. Po zainstalowaniu wystarczy jedno kliknięcie i 60 sekund, aby Bitdefender za darmo sprawdził komputer użytkownika i ułatwił mu podjęcie świadomej decyzji czy wymagane jest usunięcie złośliwego oprogramowania albo zainstalowanie dodatkowego rozwiązania bezpieczeństwa.

Nowy skaner dostępny jest pod tym adresem.

0
Źródło: BitDefender
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.