Edycja Limitowana Maingear SHIFT

Kierowana zdecydowanie do entuzjastów. Obrócenie płyty głównej o 90° jest ciekawym pomysłem, ale dosyć dziwnie rozwiązanym w tym modelu, żeby dostać się do wyjść musimy zdjąć górny panel.

Oczywiście jeżeli nie będziemy codziennie czegoś odłączać lub przyłączać do komputera. Kable głównie umieszczone są za płytą główną. Z ciekawych elementów wewnątrz obudowy trzeba wymienić chłodzenie wodne EPIC 180. W środku zmieścimy do 6 dysków HDD lub 12 SSD. Na pewno trzeba będzie zaopatrzyć się w dłuższe kable niż do zwykłej obudowy. W skład zestawu wchodzi 120mm wiatraczek na samej górze obok wyjść kart.

Ogromny przekrój wersji kolorystycznych i obsługa kilku standardów płyt głównych (nie ma dokładnych informacji jakich, ale redaktor z hothardware pokazuje na filmiku). Umieszczenie zasilacza na samym dole na pewno poprawi rozłożenie ciepła w obudowie.

Cena Limitowanej edycji wynosi 899 dolarów. Limitowana edycja to sama obudowa, w normalnej wersji musimy zamówić komputer z montowanymi podzespołami przez Maingear.

0
Źródło: Maingear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.