iPad 3 – rewolucji się nie spodziewajcie. Lepszej kamery i większej baterii – owszem.

Jeśli wierzyć najświeższym, choć nieoficjalnym informacjom, to iPad 3 (tudzież 2S) zaoferuje wyłącznie kosmetyczne zmiany.
Tak, to jest zdjęcie iPadów

Tak, to jest zdjęcie iPadów

W Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, jak przekonują ich autorzy, iPada 3. Jak zwykle w takich przypadkach, pewne wątpliwości mamy, przede wszystkim z tego powodu, że nawet nie wiemy, czy Apple w tym roku rzeczywiście zaprezentuje iPada 3, a nie wersję 2S. Tak czy inaczej, serwis fix-iphones.com chwali się na lewo i prawo, że ma zdjęcia nowego gadżetu Apple’a i według nich, wcale tak wiele się nie zmieni. Spodziewać się możemy na pewno większej (i miejmy nadzieję wydajniejszej) baterii oraz lepszego aparatu fotograficznego z tyłu obudowy. Zapomnieć raczej możemy o czterordzeniowym procesorze, jednak wygląda na to, że doczekamy się innego wyświetlacz LCD, bowiem otwory do jego montowania różnią się od tych w modelu iPad 2. Czy będzie to wyświetlacz o większej rozdzielczości? Miejmy nadzieję.

iPad 3 (lub iPad 2S) ma oficjalnie zadebiutować w marcu.

0
Źródło: Pocket-Lint
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.