Mini głośniki do tabletu lub notebooka

Głośniki wbudowane w tablety lub notebooki nie zawsze zapewniają dźwięk dobrej jakości. Dzieje się tak pomimo tego, że coraz częściej sygnowane są logotypami renomowanych producentów sprzętu audio. Dlatego użytkownicy szukają zewnętrznych głośników, które brzmią lepiej niż standardowe.

Hama Sonic Mobil 80

Hama Sonic Mobil 80

Nowy zestaw Hama Sonic Mobil 80 składa się z dwóch głośników w kształcie sześcianów o 7-centymetrowych bokach. Dwie niewielkie czarne „kostki” zapewniają dźwięk o łącznej mocy 5 W. Są zasilane poprzez podłączenie zestawu do przenośnego sprzętu za pośrednictwem złącza USB. Użytkownik dysponuje wygodnym regulatorem głośności, który znajduje się z tyłu obudowy.

Niemieckie mini głośniki można polecić między innymi miłośnikom gier, którzy nie lubią zbyt długo siedzieć w słuchawkach. Dobrze sprawdzą się przy oglądaniu filmów, bądź klipów muzycznych na tablecie. Zwłaszcza, gdy przebywamy poza domem i nie mamy dostępu do własnego zestawu audio.

Zestaw Sonic Mobil 80 jest objęty roczną gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena głośników wynosi 54,90 zł.

Powiązane treści:

Jaki głośnik bluetooth wybrać? Ranking najlepszych

0
Źródło: Hama
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.