Nokia: „w poniedziałek zmienimy przemysł smartfonów”

Jedne z najważniejszych targów dotyczących smartfonów i urządzeń mobilnych rozpoczynają się już w przyszłym tygodniu. Nokia powiadomiła nas, że pokaże coś, "co jest ważne dla przemysłu urządzeń mobilnych".
Czy tym Nokia chce zmienić 'przemysł'?

Czy tym Nokia chce zmienić ‚przemysł’?

Konferencję prasową Nokii poprowadzi Stephen Elop, CEO firmy. Czym może być ta Wielka Zapowiedź Nokii? Tego oczywiście nie wiemy, ale podsumujmy plotki, jakie dotychczas publikowały wiarygodne źródła:

  • Nokia pokaże nowe smartfony Lumia. Po pierwsze, wersję modelu Lumia 900 przeznaczoną na inne rynki, niż amerykański. Po drugie, Lumię 610 z Windows Phone Tango, tani smartfon z systemem zoptymalizowanym pod wolniejsze podzespoły, okrojony z części funkcji (takich jak synchronizacja z dyskiem SkyDrive czy aktywne kafelki dla aplikacji z Marketplace (Live Tiles)).
  • Pokazany zostanie nowy smartfon z systemem Nokia Belle, który ma zastąpić N8 i najprawdopodobniej będzie wyposażony w 12-megapikselowy aparat fotograficzny o bardzo dobrych parametrach
  • Coś zupełnie nowego, co faktycznie, jak twierdzi Nokia, „będzie bardzo ważne dla przemysłu.

Co obstawiacie?

0
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.