Odporny na wszystko Lumix z bardzo szerokim kątem

Nowy Lumix wyposażony jest w 16-megapikselową matrycę, a zamknięty jest we wzmocnionej obudowie, odpornej na wodę, mrozy i upadki.
Wodoodporny Lumix z ultraszerokokątnym obiektywem

Wodoodporny Lumix z ultraszerokokątnym obiektywem

W smukłej obudowie, odpornej na zanurzenia do głębokości 5 metrów, mróz do temperatury -10°C, upadki z wysokości do 1,5 metra oraz pył i kurz, zmieszczono 16-megapikselowy czujnik CCD (1/2.33″) oraz obiektyw z bardzo szerokim kątem (24mm) i 4-krotnym zoomem optycznym. Nowy kompakt potrafi kręcić filmy w formacie MP4 o rozdzielczości 720p, a podczas nagrywania można skorzystać z zoomu optycznego. Panasonic dodał także inteligentny tryb automatyczny, co ucieszy z pewnością początkujących amatorów fotografii. Lumix DMC-FT20 posiada ponadto 2,7-calwy ekran LCD, funkcję Lumix Image Uploader (natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów w serwisach społecznościowych) oraz optyczną stabilizację obrazu.

Rekomendowana cena detaliczna modelu wynosi około 1100 złotych.

0
Źródło: Panasonic
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.