Odświeżony system umiejętności i runów w Diablo III

Blizzard zdecydował się podzielić z nami zmianami, jakie wprowadził w swojej najnowszej superprodukcji. Pojawi się nowy system runów i umiejętności.

Jeśli chodzi o system umiejętność, Blizzard umożliwił umieszczanie ich w trzech kategoriach: atak główny, atak dodatkowy i obrona. Ma to pomóc zrozumieć graczom jak działają poszczególne klasy postaci. Zmieni się też interfejs systemu umiejętności: będzie on dostępny w dolnej części interfejsu w sześciu slotach. Tryb Elective Mode pozwoli za to na umieszczanie ich w dowolnym miejscu.

Zmienił się też system runów. Od teraz nie są one obiektami do zebrania w grze, a częscią systemu umiejętności. Nawet nazwa się zmieniła: od teraz są to runy umiejętności. Dzięki temu interfejs ma być czytelniejszy i łatwiejszy do zrozumienia. Nowe runy są odblokowywane wraz z rozwojem postaci.

Data premiery gry pozostaje nieznana.

Więcej recenzji i zapowiedzi gier na:

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.