PhraseExpress 8.0.148

archiwum
Przydatne narzędzie, które pozwala na zdefiniowanie własnych makr tekstowych, makr uruchamiających wybraną aplikację, czy bardziej złożonych czynności.

PhraseExpress to przede wszystkim narzędzie do szybkiego wstawiania często używanych fraz czy zwrotów w pisanych przez użytkownika tekście. Po instalacji program oferuje standardowe angielskie zwroty wykorzystywane najczęściej w korespondencji – polscy użytkownicy będą zmuszeni na poświęcenie nieco swojego czasu na dostosowanie programu do własnych potrzeb. Oprócz wstawiania zdefiniowanych wcześniej przez użytkownika fraz, PhraseExpress pozwala również na tworzenie makr uruchamiających wybraną aplikację, stronę internetową, czy nawet otworzenie dokumentu z wcześniej zdefiniowanym szablonem. Dodatkowo program umożliwia zliczanie ilości znaków w zaznaczonym przez nas tekście, zmianę kapitalizacji liter i inne operacje „na żywej czcionce”.

Pobierz!

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.