Są screeny systemu BB10, wygląda interesująco

W końcu wiemy jak będzie wyglądał BlackBerry OS 10, długo oczekiwany następca obecnie stosowanych systemów, który ma przywrócić RIM-owi glorię i chwałę.

Na zdjęciach widać zupełnie nowy pulpit BlackBerry OS. Duże widżety na ekranie przypominają nieco kafelki z Windows Phone. Podobnie jak one, są one aktywne i mogą przedstawiać przeróżne informacje, jak aktualna pogoda, nieodebrane połączenia, okładka aktualnie odtwarzanej płyty, i tak dalej. Z kolei menu na samym dole przypomina nieco to, co Nokia pokazała w systemie Belle.

Lista aplikacji pozbawiona została kategorii obecnych w aktualnej generacji BlackBerry. Ikona folderu sugeruje, że gry i aplikacje będziemy mogli sobie własnoręcznie grupować.

Kolejne zdjęcie przedstawia przychodzące połączenie. Widać na nim duże zdjęcie dzwoniącego i duże przyciski do odebrania lub odrzucenia połączenia, w tym w trybie wideo.

BlackBerry OS 10 wygląda obiecująco. Bardzo. Ale czy nie pojawi się za późno?

0
Źródło: CrackBerry.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.