Steve Jobs w iBookstore

Książkę, za pośrednictwem aplikacji iBooks, można zakupić i czytać na urządzeniach mobilnych firmy Apple pracujących pod kontrolą systemu iOS, czyli na iPodzie Touch, iPhone'ie i iPadzie.
Steve Jobs

Steve Jobs

W „iBookowej” edycji biografii Steve Jobsa znajdują się poprawki wszelkich dostrzeżonych przy kolejnych dodrukach wersji papierowej drobnych usterek tekstu (w przeważającej liczbie kosmetycznych i technicznych). Tekst biografii Jobsa w iBooks można zatem uważać za referencyjny.

Dołożono wszelkich starań, by koszt zakupu książki w iBookstore był dla polskiego czytelnika jak najkorzystniejszy. Osiągnięto to m.in. decydując się na bezpośrednią współpracę z Apple. Cena biografii Jobsa w iBookstore wynosi 10,99 euro i jest najniższą spośród wszystkich międzynarodowych edycji tej książki (dla porównania: edycja czeska kosztuje 13,99 euro, hiszpańska 14,99 euro, niemiecka i fińska – 19,99 euro).

Adres, pod którym dostępna jest książka: http://itunes.apple.com/pl/book/steve-jobs-polish-edition/id498652664?mt=11

0
Źródło: Insignis Media
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.