Acer Aspire z silnikiem V5

Tajwański producent dodaje do swojej oferty nową serię notebooków o oznaczeniu V5, złożonej z modeli o przekątnych ekranu 11,6, 14 oraz 15,6 cala.
Nowy Aspire V5

Nowy Aspire V5

Notebooki z serii V5 są o 30% cieńsze od innych komputerów tej klasy, dzięki czemu są wyjątkowo poręczne i wygodne do noszenia. Grubość 11,6-calowego modelu nie przekracza 15 mm, natomiast model 14-calowy z napędem optycznym ma niecałe 21 mm grubości i waży 2,1 kg. Ponadto, 15,6-calowy model, także wyposażony w napęd optyczny, jest cieńszy niż 23 mm i waży niecałe 2,3 kg.

W notebookach z serii V5 zastosowano wydajne procesory z rodziny Intel Core oraz układy graficzne GeForce GT. W notebookach zastosowano kombinowane gniazdo LAN/VGA, pozwalające na podłączenie do Internetu oraz zewnętrznego monitora przy użyciu tylko jednego kabla. Z myślą o szybkim i łatwym przesyłaniu plików między urządzeniami cyfrowymi zastosowano natomiast porty USB 3.0.

Notebooki V5 zostaną wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale 2012.

0
Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.