Czy to pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy S III?

Według najnowszych plotek, nowy Galaxy S ma zadebiutować już w kwietniu. Do Sieci trafiło także pierwsze zdjęcie Galaxy S III, chyba.
Czy po lewej to Galaxy S III?

Czy po lewej to Galaxy S III?

Serwis GSM Helpdesk twierdzi, że to, co widzicie powyżej, to pierwsze prasowej jakości zdjęcie najnowszego smartfona firmy Samsung – S III. Jeśli okaże się, że zdjęcie faktycznie przedstawia nowego członka rodziny Galaxy, to możemy spodziewać się nieco dłuższego ekranu, a co za tym idzie – obudowy, a ponadto znacznie grubsze wstawki aluminiowe w obudowie oraz mniejszy przycisk nawigacyjny. Jak zawsze w przypadku tego typu przecieków, są pewne wątpliwości – jeśli jest to zdjęcie o prasowej jakości, to musiało wyciec od Samsunga, a wątpliwym jest, by koreański producent użył dokładnie takiego samego interfejsu użytkownika systemu Android, jaki obecny był w Galaxy S II niemal rok temu, do prezentacji najnowszego urządzenia.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.