Głęboki bas i dźwięk przestrzenny w grach

GameCom 380 dysponuje mikrofonem z funkcją redukcji szumów otoczenia. Czterdziestomilimetrowe głośniki w które wyposażone są słuchawki przekazują wciągający dźwięk stereo podbity głębokim basem.
Plantronics GameCom 380

Plantronics GameCom 380

Nowy produkt z linii Plantronics GameCom dysponuje obrotowym mikrofonem. Podczas przerwy w rozgrywkach można przesunąć go i położyć płasko wzdłuż kapsuły słuchawki. Regulator kontroli głośności i wyłącznik dźwięku umieszczone na kapsule słuchawek usprawniają zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu w czasie gry. Specjalnie wyprofilowane nauszniki i pałąk słuchawek zapewniać mają wygodę podczas długich sesji.

Zestaw GameCom 380 umożliwia przejrzystą komunikację nie tylko w czasie gamingu, ale także podczas komunikacji Voice over IP (VoIP) przy użyciu takich aplikacji jak Skype i Dolby Axon. Poza tym sprawdzić się powinny się podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.

Cena 129 zł brutto.

0
Źródło: KONTEL-TELECOM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.