Google Search oficjalnie dla Windows Phone

Na Windows Phone Marketplace pojawiła się oficjalna aplikacja Google. Niestety, nie udało nam jej się pobrać z polskiej wersji sklepu.
Google dla Windows Phone

Google dla Windows Phone

Chciałoby się krzyknąć „Hip! Hip! Hurra!”, bowiem wbudowana w Windows Phone wyszukiwarka Bing jak dotąd nie działa w Polsce (a raczej działa w bardzo okrojonej, i mało funkcjonalnej wersji „Międzynarodowej”). Niestety, mina nam zrzedła po tym, jak polski Marketplace stwierdził, że aplikacja nie jest jeszcze dostępna dla naszego regionu.

Mamy jednak nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Zwłaszcza, że darmowa aplikacja Google Search jest dość rozbudowana. Ma wbudowane autouzupełnianie, obsługuje też sterowanie głosowe i potrafi wykorzystać geolokalizację by zaprezentować trafniejsze wyniki. Posiada też moduł „Miejsca”, dzięki któremu bez wpisywania czegokolwiek możemy znaleźć w pobliżu stację benzynową, restaurację, i tak dalej.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.