Gra Tera i trzecia runda beta testów

W weekend trwający od piątku, 16 marca, do niedzieli, 18 marca, gracze po raz pierwszy będą mogli zwiedzić cały pierwszy kontynent w świecie Tera. Dzięki podwyższeniu poziomu maksymalnego do 32, na uczestników bety czekają nowe misje oraz lochy.

Serwery będą aktywne przez cały weekend, od godz. 15:00 w piątek do północy w niedzielę. Gracze będą mieli więcej niż 50 godzin na eksplorację Arun, natrafiając na swojej drodze na trzy nowe tzw. Open World Dungeons, które sprawdzą ich umiejętności. Aby poradzić sobie z ogromnym zainteresowaniem grą, Frogster uruchomił dodatkowe serwery.

Premiera Tera odbędzie się 3 maja 2012. Gra wymagać będzie opłacenia miesięcznego abonamentu. Ubisoft odpowiedzialny jest za dystrybucję i handel detaliczny, natomiast Frogster zajmuje się sprzedażą cyfrową. Gracze mogą już dziś zamówić Tera, otrzymując dostęp do wszystkich nadchodzących faz testów beta. Edycja kolekcjonerska zawiera dodatkowo wyjątkowego wierzchowca: http://community.tera-europe.com/preorder.html.

0
Źródło: Frogster
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.