iPhoto nareszcie w wersji dla iPhone’a i iPada

Apple ogłosił, że aplikacja iPhoto w wersji dla systemu iOS jest już ukończona. Jej interfejs został całkowicie dopasowany do obsługi dotykiem i rozdzielczości ekranów Retina.
Apple iPhoto

Apple iPhoto

iPhoto, znakomita aplikacja dla OS X, nareszcie pojawiła się w wersji dla systemu iOS. To, co szczególnie zwraca uwagę, to interfejs dopasowany do możliwości iPhone’a i iPada. Na przykład, w banalny sposób z pomocą gestów można zaznaczać poszczególne zdjęcia i wyświetlać je na jednym ekranie dla porównania, a elementy zdjęcia czy maski zaznaczamy palcem.

iPhoto umożliwia zaawansowany retusz zdjęć, w tym ich kolorystykę, ekspozycję czy kontrast, dodawanie filtrów czy efektów. Nie zabrakło też możliwości wysłania zdjęć na inne urządzenia Apple. Aplikacja kosztuje na App Store 4,99 dolara.

Pojawiły się też aktualizacje iMovie i Garage Band dla iOS-a. Pierwszy z nich od teraz zawiera nowy tryb Theater, drugi zaś umożliwia teraz wspólną grę na kilku ionstrumentach i urządzeniach. Aktualizacje są darmowe, same aplikacje kosztują 4,99 dolara.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.