Kepler w komórce?

A co jeżeli ta technologia zawitałaby choćby do smartfonów lub jak kto woli super telefonów? Ciekawe byłby też notebooki oparte na platformie Tegra. Wszystko są to oczywiście wolne rozważania Jen-Hsun Huanga – dyrektora generalnego Nvidii.

Grzegorz Glonek

wczoraj prezentował możliwości technologii Kepler na platformie pecetowej.

Choć wszystko w świecie technologicznym jest możliwe, to tak dalekie wybieganie w przyszłość rzadko się sprawdza. Częściej obserwujemy zastąpienie nowych technologii jeszcze lepszymi, lub używanie dotychczasowych, tyle że przystosowanych do nowych warunków. Wszystkie nowości znajdują swoich odbiorców, ale czy Nvidia nie przecenia swoich możliwości? Chcą mieć już w tej chwili wszędzie swoje rozwiązania, od serwerów po smartfony czy może nawet zegarki. To duży gracz na tym prężnie rozwijającym się rynku, szkoda tylko że firma AMD chyba przysnęła gdzieś po drodze, choć wprowadzili jako pierwsi jednostkę APU.

Cieszę się w z nowych technologii, ale jeszcze bardziej cieszy mnie zdrowa i rozsądna konkurencja bo wtedy łatwiej o większą dostępność urządzeń.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.