Leksyka na Androidzie

Od dziś cieszące się dużą popularnością aplikacje iLeksyka, które dotychczas dostępne były jedynie na system iOS, oferowane są również na platformie Android. Wydanie nowego produktu korzystającego z baz Leksyka.pl możliwe było dzięki współpracy polskiego wydawnictwa słownikowego z kalifornijską firmą deweloperską, wydawcą takich słowników jak Collins.

Leksyka.pl to polski wydawca zajmujący się od kilkunastu lat wyłącznie tworzeniem słowników językowych. Od chwili wprowadzenia aplikacji iLeksyka Deluxe na system iOS w lutym 2011, cieszyła się ona sporym powodzeniem, wielokrotnie wchodząc do pierwszej dziesiątki najbardziej popularnych aplikacji w całym AppStore. W ramach serii iLeksyka wydano więc nie tylko słownik ogólny, ale także słowniki specjalistyczne – medyczny, chemiczny, techniczny, komputerowy itd.

Jeśli chodzi o system Android, nowa aplikacja będzie oferowała jedynie pełną bazę (wszystkie specjalizacje), bez rozbicia na poszczególne podsłowniki. Aplikacja na system Android dostępna jest w dwóch wersjach – iLeksyka Deluxe TRIAL (bezpłatna), działająca przez 3 dni pełna baza słownika oraz iLeksyka Deluxe (118,63 PLN) o pełnej funkcjonalności.

0
Źródło: Leksyka.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.