Masz Xboksa z Kinectem? Teraz już zagrasz w ciasnym pokoju!

Do tej pory, aby móc korzystać z Kinecta, trzeba było mieć całkiem spory pokój. Teraz wystarczy mieć nakładkę od firmy Hama.
Nyko Zoom w ofercie Hama

Nyko Zoom w ofercie Hama

Praktycznie każda gra śledzi ruchy ciała w odmienny sposób, co oznacza, że ilość wymaganej przestrzeni jest różna. W większości gier należy odsunąć się od 1,8 do nawet 3 m od czujnika ruchu. W niewielkich pokojach, chcąc grać w dwie osoby, nie jest to łatwe.

Rozwiązaniem jest sprzedawany przez firmę Hama „Zoom” do konsoli Microsoft Xbox 360 wyprodukowany przez firmę Nyko. Jest to nakładka na czujnik Kinect, która umożliwia grę bliżej sensora – nawet o 40 proc. Szerokokątny obiektyw umożliwia dwóm osobom grę w obszarze standardowo wykorzystywanym przez jedną. W praktyce oznacza to, że gracze mogą znajdować się od niecałego metra do maksymalnie dwóch od Kinecta.

Nyko „Zoom” to specjalne soczewki, nie wymagają więc instalacji oprogramowania. Instalacja sprowadza się do założenia na Kinect.

Cena soczewek to około 120 złotych.

0
Źródło: Hama
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.