Paypal Mobile dla małych firm

Paypal wydał właśnie poprawiony system płatności specjalnie zaprojektowany dla małych firm. W skład zestawu wchodzi darmowa aplikacja i mały czytnik kart.

W tej chwili aplikacja jest dostępna tylko na iPhone, ale prawdopodobnie w przyszłym miesiącu aplikacja pojawi się na Androidy. Sprzedawcy mogą przeciągać karty w czytniku, skanować je, sprawdzać je aparatem lub nawet wklepując numer karty w aplikacji. W Stanach system Paypal jest dużo bardziej rozpowszechniony niż w Polsce, większość transakcji to zakupy na zagranicznych serwisach. Opłaty za transakcje będą wynosić 2.7 %, a przy kartach debetowych opłaty zmniejszą się o 1 punkt procentowy.

Dla samych klientów aplikacja wprowadziła zmiany w wyglądzie aplikacji oraz dodana została funkcja powiadamiająca o możliwości płacenia właśnie przy pomocy Paypal Mobile.

Aplikacja dostępna będzie w Stanach, Kanadzie, Australii i Hong Kongu i tylko dla ograniczonej ilości sprzedawców. Kolejne kraje mogą spodziewać się, że kiedyś dotrze do nich ten system.

Źródło: TG Daily
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.