Programiści mks_vir pracują nad nowym programem antywirusowym

FileMedic - tak nazywać się będzie software, za którego rozwojem stoją zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści. Program trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.
Będzie nowy antywirus od Mks_Vir

Będzie nowy antywirus od mks_vir

FileMedic nie będzie jednak kontynuacją mks_vir, a zupełnie nowym produktem. Większościowym udziałowcem powstałej spółki jest Piotr Nowak – właściciel NetArt (m.in. nazwa.pl). Pracami międzynarodowego zespołu programistów przewodzi Mateusz Sell, syn Marka Sella, założyciela dawnego MKS. Kody źródłowe FileMedic zostały napisane od początku. Niebawem uruchomiona zostanie również oficjalna strona programu, a także rozpoczną się jego publiczne beta-testy, do których zostaną zaproszeni internauci.

FileMedic docelowo ma być programem funkcjonującym na takich platformach jak Windows, Unix, Linux czy MacOS. Spółka FileMedic nawiązała już współpracę z firmami, które na bieżąco śledzą i aktualizują bazy wirusów z całego świata. Systematyczny update programu FileMedic pozwoli na kompleksową ochronę każdego komputera z oryginalną licencją.

0
Źródło: Mks_Vir
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.