Toshiba ZL2 – Duże 3D bez okularów

Dobrym sposobem na wydanie około 33tys. zł będzie choćby nowy 55calowy telewizor od Toshiby. Co w nim jest tak niezwykłego oprócz ceny i przekątnej?

Choćby kontrast 9,000,000:1 i rozdzielczość ekranu 3840 x 2160, ale chyba najistotniejsze w specyfikacji jest oglądanie filmów 3D bez specjalnych okularów. To chyba pierwszy tak duży ekran „ledowy” który będzie wyświetlał obraz dla więcej niż jednej osoby. Cieniutka ramka i głębokość, która w najgrubszym miejscu wynosi tylko kilka centymetrów.

Producent pochwalił się że telewizor będzie przetwarzał obraz 2D na 3D „w locie”, miłym dodatkiem szczególnie dla konsolowców będą 4 porty HDMI oraz 2 wejścia USB. Oprócz tego wszystkiego w telewizorze znajdziemy wbudowaną obsługę Wi-Fi, DLNA i kompatybilność z Windowsem 7, YouTube i BBC iPlayer.

Był drobny poślizg z premierą tego telewizora, Toshiba obiecała go pod koniec ubiegłego roku, cóż miejmy nadzieje, że tym razem jednak pojawi się on w sklepach.

0
Źródło: theregister
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.