W L.A Noire zagrasz na… Androidzie!

L.A Noire zostało właśnie zaktualizowane do wsparcia dotykowych ekranów. O co chodzi? Wersja gry Team Bondi na OnLive może być sterowana m.in. z poziomu smartphone'a z Androidem. Do tego Rockstar zoptymalizowało sterowanie, tak by łatwiej robić to np. z poziomu Xperii Play.

L.A Noire: Touch Edition nie jest więc żadną nową, mobilną wersją bestsellerowej gry. A szkoda, bo to też mogłoby być ciekawe. Tak czy inaczej, wszyscy posiadacze konta na OnLive z L.A Noire, dostaną automatycznie wspomnianą wyżej aktualizację. W tej chwili w bibliotece usługi jest 26 gier wspierających kontrolę za pomocą ekranu dotykowego. Jest to m.in. DiRT 3, Darksiders, Split/Second oraz World of Goo.

L.A Noire to gra detektywistyczna pozwalająca na przeniesienie się do lat Los Angeles lat czterdziestych. Wcielamy się w młodego policjanta, który wraz z naszymi postępami w grze, zdobywa nowe awanse i wplątuje się w matnię powiązań. Więcej możecie przeczytać w naszej recenzji.

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.