Za co lubimy Xperia S magia ekranu

Wyświetla nowego smartfonu charakteryzuje wysoki poziom kontrastu, realne odwzorowanie kolorów i tekstu. Rozdzielczość 1280 x 720 pikseli i gęstość 342 ppi zapewniają wysoką czytelność.

Dzięki jakości HD można bez problemu odczytać tekst ze strony nie powiększając jej czy z przyjemnością przeglądać strony w Internecie. Natomiast Mobile BRAVIA Engine zapewnia, że kolory zdjęć i filmów są żywe, pozbawione szumów i rozmyć. Dodatkowo w smartfonie Xperia S nie ma przestrzeni powietrznej pomiędzy szkłem mineralnym wyświetlacza a ekranem LCD, co gwarantuje maksymalną przejrzystość.

Jeśli do tego dodamy player zintegrowany z aplikacją Facebook i bezproblemowe, wymagające tylko jednego dotknięcia, dzielenie się przez sieć DLNA czy WiFi filmami video czy zdjęciami na ekranie telewizora, to naprawdę już niewiele trzeba, aby podjąć decyzję o zakupie smartfonu Xperia S.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.