ZTE światowym liderem w ilości patentów

Firma ZTE została ogłoszona przez Światową Organizację Własności Intelektualnej liderem pod względem liczby patentów zgłaszanych zgodnie ze standardami PCT (Patent Cooperation Treaty).
Tania - jeden z najnowszych produktów ZTE

Tania – jeden z najnowszych produktów ZTE

Według najnowszych danych Światowej Organizacji Własności Intelektualnej przedstawionych na jej oficjalnej stronie internetowej, ZTE uplasowało się na pierwszym miejscu pod względem liczby zgłoszonych patentów w 2011 roku. Firma przedstawiła aż 2 826 propozycji patentowych, co stanowiło najlepszy wynik wśród międzynarodowych firm i pozwoliło jej awansować z drugiego miejsca na pozycję lidera. Statystyki pokazują także, że w ciągu ostatnich 5 lat firma odnotowuje nieustanny, dynamiczny wzrost w zakresie ilości zgłaszanych innowacji, a w 2011 roku liczba ta była aż o 50% większa w porównaniu do roku 2010.

Według danych ZTE ponad 60% aplikacji skierowanych do PCT dotyczyło nowoczesnych technologii takich, jak LTE/3G oraz praca w chmurze. ZTE wystąpiło o uzyskanie patentu na ponad 40 000 produktów zarówno w kraju, jak i za granicą i jest zdecydowanym liderem w swoim regionie.

0
Źródło: ZTE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.