Akademia Gran Turismo – ruszają eliminacje

Z początkiem maja startuje pierwszy etap Gran Turismo Academy. Po raz pierwszy w Polsce amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem będą mieli szanse zawalczyć o miano najlepszego wyścigowego kierowcy!

GT Academy teraz także dla kierowców z Polski
GT Academy teraz także dla kierowców z Polski

Firmy Nissan i Sony, producent konsoli PlayStation, po raz czwarty już połączyły siły, by zorganizować GT Academy: innowacyjny program szkoleniowy, w którym przestrzeń wirtualna splata się z rzeczywistością. GT Academy to także sposób na karierę prawdziwego kierowcy wyścigowego. Od 2008 roku ponad 1,5 miliona pełnych nadziei uczestników próbowało szczęścia w GT Academy. Uczestnicy zeszłorocznej edycji dotarli do podium wieńczącego 24-godzinny Le Mans, a także wygrali międzynarodowy Le Mans Cup oraz Blancpain Endurance Series. W styczniu tego roku zwycięzcy poprzednich starć zebrali się, by zapisać się na kartach historii zdobyciem podium 24-godzinnego wyścigu w Dubaju.

Eliminacje potrwają do 24 czerwca.

Źródło: GT Academy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.