Android 4.0 dla telefonów Samsunga. W planach brak Galaxy S

Choć plany opublikowane przez Samsunga dotyczą póki co amerykańskich operatorów, można się spodziewać, że te aktualizacje trafią również na europejskie wersje słuchawek i tabletów.

W przypadku sieci AT&T Androida 4.0 dostaną Galaxy S II, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy Note, Captivate Glide, Nexus S oraz Galaxy Tab 8.9. Klienci Verizon dostaną aktualizacje Galaxy Tab 10.1 oraz Galaxy Tab 7.7. Sieć Sprint – Nexus S 4G już ma Androida 4.0, podczas gdy Galaxy S II Epic 4G Touch dostanie go wkrótce. Klienci T-Mobile wciąż muszą poczekać. Wiadomo jedynie, że Samsung jest „w bliskiej komunikacji” z tym operatorem.

Jak widzicie w powyższym zestawieniu brakuje pierwszego Galaxy S oraz 7-calowego Galaxy Tab. Samsung tłumaczy się, że specyfikacja tych urządzeń nie wystarczy, aby aby uruchomić Androida 4.0 z nakładką TouchWiz.

A co na to posiadacze Galaxy S oraz pierwszego Galaxy Tab? Wystarczy wam Gingerbread, czyli Android 2.3, czy może Samsung powinien się wykazać i jednak opublikować Ice Cream Sandwich dla tych urządzeń?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.