Diablo III – otwarte testy Beta w ten weekend

Po ostatnim zamieszaniu spowodowanym błędem na serwerach Blizzarda, który pozwolił granie w betę Diablo 3 osobom, które nie otrzymały klucza, Blizzard zdecydował się otworzyć betę dla każdego. W ten weekend.

Informowaliśmy ostatnio o możliwości grania w Diablo 3 Beta bez wymaganego klucza do wersji testowej. Niestety, możliwość ta spowodowana była błędem na serwerach Blizzarda, które zostały prawie natychmiast wyłączone, a błąd usunięty. Możemy tylko spekulować, że po odnotowaniu wzrostu ruchu na swoich serwerach, Blizzard postanowił zlitować się nad zdesperowanymi graczami i otworzył betę dla każdego. Nielimitowany dostęp do Diablo 3 otrzymamy już dzisiaj o 21:00. Ten błogostan utrzyma się przez cały weekend i będzie jednocześnie świetną okazją do stress-testów serwerów Diablo, które 15 maja o północy przeżywać będą prawdziwe oblężenie.

Aby zagrać w Diablo 3 Beta musicie posiadać konto na Battle.net. Jeśli ktoś jeszcze go nie ma, to założy je odwiedzając tą stronę – klik. Oprócz konta, wymagany jest oczywiście klient samej gry – do pobrania stąd.

Pozostaje nam życzyć udanej zabawy przez weekend!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.