Dysk Google już jest! Oficjalnie!

SkyDrive, Dropbox i Box mają nowego konkurenta. Jest nim Google, który swoją usługę nazwał, po prostu, Dysk Google.
Google będzie konkurował z Dropbox i Skydrive

Google będzie konkurował z Dropbox i Skydrive

Dysk Google to pięć gigabajtów przestrzeni dyskowej w chmurze dla każdego posiadacza Konta Google. Jeżeli uważasz, że to za mało, to za 2,5 dolara miesięcznie możesz powiększyć przestrzeń dyskową do 25 gigabajtów, a za 4,99 dolara miesięcznie do stu gigabajtów. Szczególnie łakomi mogą spróbować skusić się na terabajtową wersję za 49,99 dolara miesięcznie.

Dokumenty Google są ściśle zintegrowane z Dyskiem Google, na którym użytkownicy mogą wspólnie pracować nad plikami (oczywiście, jeżeli je najpierw udostępnimy innym osobom, możemy również zablokować jakikolwiek do nich dostęp). Ciekawą funkcją jest wyszukiwarka, która skanuje również treść dokumentów (w tym zdjęć), dzięki czemu działa wyjątkowo skutecznie.

Google udostępnił również aplikację do obsługi Dysku Google dla systemu Android. Wkrótce ma się też pojawić wersja dla systemu iOS.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.