FarmVille 2 w produkcji?

FarmVille to jeden z fenomenów gier społecznościowych, który zbudował potęgę Zyngi. Nic więc dziwnego, że firma pracuje nad kontynuacją.
Przecieki pojawiły się za sprawą Alexa Harvey’a – copywritera, który w swoim CV wpisał pracę nad FarmVille 2. Ponoć jego działalność zakończyła się w lutym tego roku.

Wygląda więc na to, że od dłuższego czasu trwają prace nad FarmVille 2. Patrząc na przychody Zyngi, z pewnością budżet na ten tytuł jest duży. Nie zdziwiłbym się gdyby jednocześnie FarmVille pojawiło się na Facebooku, iOS, Androidzie i konsolach przenośnych. Pierwsza część została wydana w 2009 roku na Facebooku, a w czerwcu 2010 roku, zawitała również na iOS.

Tworzenie sequeli gier przeglądarkowych nie jest niczym nowym – na Facebooku znajdziemy przecież Mafia Wars 2, również od Zyngi. Miłośnicy tego rodzaju rozrywki muszą więc cierpliwie czekać na potwierdzenie daty premiery.

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.