Galaxy S III będzie mieć 4,6-calowy ekran Super AMOLED HD+

Wiemy już, że nowy smartfon Samsunga zadebiutuje 3 maja. Pora więc zacząć spekulacje na temat wyglądu i wyposażenia.
Jedna z licznych koncepcji tego, jak może wyglądać Samsung Galaxy S III
Jedna z licznych koncepcji tego, jak może wyglądać Samsung Galaxy S III

Rzekome zdjęcia Samsunga Galaxy S III pojawiały się już w Internecie wielokrotnie, podobnie jak plotki na temat jego wyposażenia. Teraz, gdy wiemy już ponad wszelką wątpliwość, że nowy smartfona z linii Galaxy zadebiutuje za nieco ponad 2 tygodnie, spodziewać się możemy coraz to bardziej wiarygodnych informacji. Taką właśnie wydaje się być wieść głoszona przez OLED Association, której źródła donoszą, iż nowy smartfon Samsunga będzie wyposażony w 4,6-calowy ekran Super AMOLED HD+. Bazując na sporym sukcesie Galaxy Note’a z przecież jeszcze większym ekranem, koreański producent prawdopodobnie wybierze właśnie taki rozmiar ekranu, zbliżony do tego z Galaxy Nexusa.

W nowym Galaxy S spodziewać się także możemy czterordzeniowego procesora Exynos, 8- lub 12-megapikselowego aparatu, oczywiście z funkcją kręcenia filmów Full HD oraz systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.