Kolejny bardzo tani tablet z Androidem 4.0

Tracer wprowadza na polski rynek tablet z 7-calowym ekranem pojemnościowym, procesorem 1,5 GHz i Androidem 4.0.

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0. Urządzenie zostało wyposażone w wydajne podzespoły – szybki procesor pracujący z częstotliwością 1,5GHz, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Mamy tu także wbudowany czytnik kart micro SD, 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z funkcją multitouch, port mini-USB, moduł Wi-Fi, złącze HDMI, akcelerometr oraz pełny dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play. Bateria o pojemności 3000 mAh ma pozwolić nawet na 5 godzin ciągłej pracy.

Tablet Tracer OVO jest dostępny w cenie 449 złotych. W Polsce można go już kupić w sieci sklepów Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Pierwsza transza tabletów, sprzedawanych na początku kwietnia, oparta jest na systemie Android 2.3.4, ale producent zapewnia natychmiastową, bezpłatną aktualizację do wersji Ice Cream Sandwich.

0
Źródło: Tracer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.