Mocny smartfon, który wytrzyma 2 dni bez ładowania!

Huawei wprowadza na polski rynek nowy smartfon, który nawet przy obciążeniu ma pracować przez 2 dni bez potrzeby ładowania.
Honor mierzy 10,9 mm grubości, zaś waży 140 gramów

Honor mierzy 10,9 mm grubości, zaś waży 140 gramów

Choć na papierze wszystkie mocne smartfony pracują po 2-3 dni na baterii, rzeczywistość okazuje się być nieco inna – ładować je trzeba codziennie. Huawei chce to zmienić, wprowadzając na rynek model o nazwie Honor, który dzięki pojemnej baterii (1900 mAh) i systemowi optymalizacji zużycia energii, ma nieprzerwanie pracować nawet do 2 dni bez ładowania. Urządzenie posiada procesor Qualcomma z taktowaniem 1,4 GHz, 4-calowy ekran TFT o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, system operacyjny Android 2.3.5 Gingerbread (aktualizacja do Ice Cream Sandwich planowana na czerwiec 2012), łączność HSPA+, Bluetooth i WiFi z DLNA, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów HD oraz nawigację GPS.

Honor dostępny będzie na polskim rynku od drugiego tygodnia kwietnia 2012 roku. Ceny jeszcze nie znamy, ale miejmy nadzieję, że będzie oscylować w granicach 1000-1200 złotych.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.