Monolith, twórcy F.E.A.R, pracują nad egranizacją Hobbita?

Hobbit to bez wątpienia największa i najbardziej oczekiwana kinowa premiera tego roku. Takie wydarzenia nie mogą się obyć nigdy bez serii gier żerujących na popularności kinowego obrazu, ale ostatnie plotki twierdzą, że "growego" Hobbita stworzy studio Monolith!

To dobra informacja, bowiem zwykle takie tytuły są tworzone przez mniejsze studia a końcowe produkty okazują się zwykle bardzo słabe. Zatrudnienie przez Warner Bros. Games tak doświadczonej ekipy może pozwolić na stworzenie (w końcu) naprawdę dobrej gry osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Informacje o podjęciu pracy nad tym tytułem przez właśnie studio Monolith, pochodzą z twitterowego kanału Superannuation, który powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że po ogromnych zwolnieniach w Snowblind, to właśnie twórcy F.E.A.R są w zasadzie jedynym większym studiem wchodzącym w skład Warner Bros. i mogącym zająć się taką produkcją. Oby tym razem dostaliśmy coś naprawdę dobrego…

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.