Nokia PureView 808 reklamuje się sama

Jak zrobić dobry film promocyjny wprowadzanego produktu? Trzeba zatrudnić ekipę związaną z branżą filmową, ta przywiezie ze sobą wiele sprzętu o nie do końca jasnym zastosowaniu i stworzy reklamówkę z ludźmi, którzy cały czas z uśmiechem na ustach realizują swoje pasje i marzenia.

Można też nauczyć się montażu, a do filmowania wykorzystać dwie własne ręce i produkt, który chcemy wypromować. Zwłaszcza, jeżeli jest to Nokia PureView 808, która swoimi ambicjami chce przebić Nokię N8, czyli telefon który do tej pory wyznacza jakość zdjęć wykonywanych przez komórki.

Wewnątrz modelu 808 PureView znajduje się sensor o rozdzielczości 41 megapikseli i dosyć jasny obiektyw f/2.4 z szerokim kątem 26 mm. Umożliwia on również zapisywanie materiałów wideo w formacie FullHD/30p.

Tyle dobrego. Z gorszych wiadomości, nowy model wykorzystuje system operacyjny Symbian. Z tym, że nawet Nokia wstydzi się już do niego przyznawać i w każdym materiale prasowym nazywa go Nokia Belle Feature Pack 1 unikając jak ognia zwrotu Symbian. Zastanawiający jest też fakt zastosowania ekranu AMOLED o przekątnej 4″ i rozdzielczości 640×360, co oznacza że piksele wyświetlacza będzie można policzyć na palcach jednej ręki. Poniżej obiecany filmik.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.