Nowa, „luksusowa” Motorola na polskim rynku

Motorola Motoluxe wyposażona jest w 4-calowy ekran dotykowy, system Android 2.3 Gingerbread i 8-megapikselowy aparat cyfrowy.

Urządzenie o nazwie Motoluxe ma przede wszystkim dobrze wygląda i tak Motorola je reklamuje – stylowa obudowa i atrakcyjna cena. Czy jest tak w istocie, możecie ocenić sami, oglądając powyższe zdjęcia. W wyposażeniu nowego smartfona znajdziemy natomiast 4-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, procesor z taktowaniem 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową, drugi aparat VGA, nawigację A-GPS, Bluetooth i WiFi oraz system operacyjny Android 2.3.7 Gingerbread z interfejsem użytkownika MotoSwitch.

Motoluxe pojawi się w Polsce w kwietniu. Będzie dostępny u wybranych operatorów i w sprzedaży detalicznej w dobrych sklepach z elektroniką. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 1199 złotych.

Źródło: Motorola
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.