Ogromny sukces konsolowego Wiedźmina 2: Zabójcy Królów!

Konsolowy Wiedźmin 2 okazał się ogromnym sukcesem. Wydawca przygotował na początek 500 tysięcy egzemplarzy wersji na Xboksa 360, a już sprzedała się połowa. Właśnie rozpoczęto tłoczenie kolejnych egzemplarzy, bowiem zakłada się, że w ciągu roku swoich klientów znajdzie milion pudełek.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów okazał się sukcesem w Europie Zachodniej i USA. Gra znajdowała się w pierwszej piątce najpopularniejszych tytułów w Amazonie i trafiła do grona bestsellerów GameStopu. W Wielkiej Brytanii była ponadto najlepiej kupowanym tytułem ubiegłego tygodnia. Nie podano informacji o wynikach sprzedaży w Polsce, ale można założyć, że dzięki niskiej cenie (129,99 zł), konsolowy Wiedźmin 2 znalazł również szerokie grono nabywców nad Wisłą.

Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na zapowiedź wersji na PlayStation 3. A w przyszłości może mały porcik na Vitę;)

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.