Pierwszy telefon z BlackBerry 10 uchwycony na zdjęciach

Firma BlackBerry ciągle nas przekonywała, że użytkownicy potrzebują klawiatury fizycznej i bez ustanku wprowadzała nowe modele o takiej konstrukcji.

Najwyraźniej jednak rację miały firmy Apple i Google, bo BlackBerry 10, patrząc po zdjęciach (prawdopodobnie robionych kalkulatorem) – nie ma klawiatury.

Poniższe urządzenie jest tylko wersją Developer Alpha z systemem BlackBerry 10. Oznacza to, że urządzenie prawdopodobnie będzie wyglądało inaczej, ale jego podstawowa funkcjonalność zostanie zachowana. Inaczej mówiąc – klawiatury nie zobaczycie. Produkt uchwycony na zdjęciach został stworzony dla programistów, aby ci mogli testować nowe wersje aplikacji działające pod kontrolą kolejnej wersji OS.

Więcej informacji na temat BlackBerry 10 pojawi się już w przyszłym tygodniu. Odbędzie się wtedy impreza BlackBerry Jam w Orlando i wszystko spodziewają się, że RIM uchyli rąbka tajemnicy w kwestii najbliższych planów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.