Portal IGN wie coś na temat Half-Life: Episode Three?

Portal IGN na swoim oficjalnym koncie Twittera umieściło taki wpis "Wake up and smell the ashes." to słowa wypowiedziane przez G-Man'a na początku Half-Life 2 do głównego bohatera doktora Gordona Freemana.

Czy jest to zapowiedź oczekiwanej przez wielu fanów kontynuacji przygód jednego z najbardziej rozpoznawalnych postaci gier komputerowych czy tylko niewinny żart portalu? Wolałbym, żeby IGN posiadał jakiekolwiek informacje o trzecim epizodzie, bo tak samo jak reszta fanów serii tęsknie za nowymi przygodami.

Valve ostatnio jest zajęte pracami nad grą DotA 2, a o kontynuacji Half-Life 2 jakby zapomniał…bo od 5 lat nie mamy żadnej informacji na jej temat. Oby nie przyszło nam czekać tak długo jak na Diablo 3, które już 15 maja będzie miało swoją premierę. Poniżej, krótkie przypomnienie intro Half-Life 2, gry wydanej w 2004 roku, aż łezka się w oku kręci. Wpis dostępny w „źródle”.

0
Źródło: Twitter IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.