Ruszają otwarte beta-testy gry TERA

Dzięki testom gracze nie tylko będą mogli sprawdzić grę przed zakupem, ale i zasygnalizować wykryte usterki i niedoróbki.
TERA

TERA

Żelazo nie zdążyło jeszcze ostygnąć po ostatnich walkach w zamkniętych testach, a w TERA już rozpoczyna się otwarta beta. Serwery pozostaną otwarte do wtorku, 24 kwietnia, do północy. W tym czasie każdy gracz będzie mógł sprawdzić porywający system walki TERA na własnej skórze.

Aby uzyskać dostęp do bety, w której można zdobyć aż 32 poziom doświadczenia, gracze będą musieli wpisać następujące hasło w systemie zarządzania kontem (http://account.tera-europe.com):

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą TERA, która odbędzie się 3 maja, zostaje coraz mniej czasu, aby zamówić grę w przedsprzedaży i zapewnić sobie ekskluzywnego wierzchowca White Stallion oraz inne przedmioty w grze. MMO TERA można zamówić w przedsprzedaży na stronie http://community.tera-europe.com/shop.html.

Źródło: Frogster
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.