Steve Wozniak: Windows Phone jest ładniejszy i bardziej intuicyjny od Androida

Steve Wozniak, człowiek który stoi za tym, że Apple w ogóle powstało nigdy nie był zatwardziałym "fanbojem" firmy z jabłkiem.

Owszem, ceni iPhone, ale nie miał najmniejszych problemów z chwaleniem konkurentów. Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno o tym, że wybrał telefon Galaxy Nexus z Androidem 4.0 zamiast nowego iPhone 4S. Uznał, że jest zwyczajnie lepszy.

Tym razem udzielając wywiadu, w kontekście systemu Microsoft powiedział

„Jestem zszokowany. Każdy ekran jest ładniejszy, niż ta sama aplikacja na Androidzie oraz iPhone”

. Dorzucił, że używanie Windows Phone jest bardziej jak współpraca z przyjacielem, a nie narzędziem. W jego opinii nawigowanie po Androidzie jest dużo bardziej niewygodne w porównaniu do Windows Phone. Ponadto stwierdza, że nawet iOS jest bardziej kłopotliwy od korzystania z Lumii firmy Nokia, ale ulubionym telefonem pozostaje iPhone. Ciekawe, czyżby Android aż tak bardzo nie przypadł do gustu? Podobno Steve nie da się przekonać do jednego smartfona i w regularnej rotacji ma ponad 10 telefonów. Trochę go rozumiemy;)

Nokia Lumia 900, telefon który zachwycił Steve Wozniaka

Nokia Lumia 900, telefon który zachwycił Steve Wozniaka
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.