Tablety Yarvik- darmowa aktualizacja do Androida 4.0 dostępna już teraz

Już teraz posiadacze modeli TAB220, TAB260, TAB360, TAB420 oraz TAB460 mogą zupełnie za darmo cieszyć się najnowszym wydaniem systemu.
Gotowi do pobrania?

Gotowi do pobrania?

Aktualizacja to same korzyści dla użytkownika. Poprawia wydajność tabletu, wprowadza przyjazną aplikację e-mail oraz nową przeglądarkę, która pozwala na otwarcie aż 18 zakładek jednocześnie. W nowym systemie ulepszono funkcję kopiuj-wklej, aplikację aparatu, ułatwiono także tworzenie folderów dzięki funkcji drag-and-drop. W Android 4.0 tradycyjne przyciski zastępują dotykowe, jak również dostępna jest akceleracja sprzętowa w grach oraz obsługa 3D.

W celu przeprowadzenia aktualizacji wystarczy odwiedzić stronę www.yarvik.com i postępować według instrukcji, która w łatwy sposób krok po kroku poprowadzi przez proces instalacji.

Warto zaznaczyć, że wszystkie nowe modele tabletów Yarvik, które pojawią się na rynku będą już oczywiście wyposażone w nowy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Najbliższe premiery:

  • TAB464 Yarvik GoTab Xerios 10″
  • TAB465EUK Yarvik GoTab Exxa 9.7″
  • TAB364 Yarvik GoTab Gravity 8″
0
Źródło: Yarvik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.