Aktualizacja Lumii 800, poprawki związane z głośnością

Urządzenia z Windows Phone może aktualizować zarówno Microsoft jak i producenci telefonów, Samsung, Nokia i inni.

Wynika to z faktu, że czasami zmiany dotyczą systemu operacyjnego, a niekiedy tylko konkretnego urządzenia. Tak jest w tym przypadku.

Poprzednia aktualizacja Nokii Lumia 800 została wydana nieco ponad miesiąc temu. Poprawiono wtedy żywotność baterii, odtwarzanie audio (znacznie lepszy dźwięk) oraz usprawniono podświetlanie przycisków funkcyjnych. Jak się okazuje, nie wszystko poszło jak należy i telefon zaczął mieć problemy z ustawieniem głośności na odpowiednim poziomie.

Aby to naprawić producent udostępnił aktualizację o numerze 1600.2487.8107.12072, która naprawie te problemy. Ponadto wprowadzono aktualizację aparatu, który teraz może automatycznie wykrywać migotanie urządzeń elektronicznych o wartości 50 lub 60 Hz i automatycznie je zredukować.

Aktualizacja jak wszystkie inne jest możliwa do pobrania przez oprogramowanie Zune. Wystarczy je zainstalować i podłączyć telefon.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.